Kamil Owczarek – dzielnicowy gminy Galewice

23 listopada 2016
Comments off
1 069 Views

Prywatnie kochający mąż i ojciec. Zawodowo w policji od 12 lat. Kamil Owczarek ma 32 lata, pasję do niesienia pomocy osobom potrzebującym, którą realizuje między innymi pełniąc funkcję dzielnicowego w gminie Galewice

Kamil Owczarek od początku pracy w policji  pełni służbę w Wydziale Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. Funkcję dzielnicowego pełni od dziewięciu lat.
– Praktycznie przez cały ten czas obowiązki dzielnicowego wykonuję na terenie gminy Galewice- mówi dzielnicowy Owczarek. – Zawsze pasjonowała mnie ta służba. Poza tym zawsze chciałem nieść pomoc innym osobom. Służba w policji daje mi również pewność stałego zatrudnienia- dodaje.
Za priorytet w swojej pracy policjanta Kamil Owczarek uważa pomoc osobom potrzebującym.
– Oczywiście ważne są też inne priorytety i zadania które wykonuję w czasie służby- podsumowuje dzielnicowy Owczarek.
Każdy, kto chciałby skontaktować się z dzielnicowym Kamilem Owczarkiem, może to zrobić osobiście w Urzędzie Gminy w Galewicach, w każdy piątek od godziny 10 do 11. Dzielnicowy jest także dostępny pod numerem telefonu: 627 832 451. Można również wysłać wiadomość na adres mailowy: dzielnicowy.wieruszow6@wieruszow.ld.policja.gov.pl

Znak zodiaku – Lew
Moje hobby – Interesuję się motoryzacją.
Ulubiona potrawa- Lubię tradycyjne dania kuchni polskiej. Moja ulubiona potrawa to kotlet schabowy, oczywiście z dodatkami.
Nie lubię… kłamstwa i zazdrości.
Mój ulubiony film to… „Drogówka”.  Lubię też inne polskie filmy i seriale.
Mój ulubiony zespół to… Modern Talking, Skorpions.
Boję się… zachorowania na groźną  chorobę lub tego, że mogło by to spotkać kogoś z moich bliskich. Mam nadzieję, że tak się nie stanie.
Kiedy nie jestem w pracy to… staram się jak najwięcej czasu spędzać z rodziną. Swój wolny czas najczęściej poświęcam swoim dzieciom i ich wychowywaniu.
Gdybym nie był policjantem to… byłbym strażakiem. Myślę, że służba w straży pożarnej również sprawiałaby mi wiele satysfakcji. Uważam, że w tą pracę również wpisana jest pomoc innym oraz często ratowanie czyjegoś życia lub zdrowia, co także zaliczam do najważniejszych celów w moim życiu i pracy.

Comments are closed.