Tomasz Rosiński –dzielnicowy gmin Bolesławiec i Łubnice

Dzielnicowy Rosiński ma 42 lata. W szeregi policji wstąpił 17 lat temu. Najpierw służył w opolskiej drogówce, a od 2002 roku w KPP w Wieruszowie. Prywatnie Tomasz Rosiński jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci

– Na początku pełniłem służbę w Wydziale Ruchu Drogowego KMP Opole. Od października 2002roku służbę pełniłem w Komendzie Powiatowej Policji w Wieruszowie, a także w późniejszym czasie w jednostce terenowej tej komendy w Lututowie. Obecnie pełnię obowiązki dzielnicowego na terenie gminy Bolesławiec i Łubnice- mówi Rosiński.
Jak dalej wyjaśnia dzielnicowy, zawód policjanta wybrał, ponieważ  zawsze pasjonowały mnie służby mundurowe.
-Poza tym chciałem mieć pewność stałej i stabilnej pracy. Nadrzędnym powodem wyboru tej drogi zawodowej była potrzeba niesienia pomocy osobom potrzebującym- dodaje Tomasz Rosiński. Najważniejszym celem w pracy policjanta , jak mówi dzielnicowy Rosiński,   jest zaangażowanie w powierzone obowiązki służbowe, a także sumienność w pełnieniu codziennej służby społeczeństwu.
Każdy, kto ma potrzebę skontaktowania się z dzielnicowym Tomaszem Rosińskim, może to zrobić osobiście w punktach przyjęć w Urzędzie Gminy w Łubnicach  w pokoju nr 1  w każdy wtorek w godzinach od  11 do 12, a także w  Urzędzie Gminy w Bolesławcu w pokoju nr 3 w każdy wtorek od 9 do 10.
Dzielnicowy jest dostępny także pod numerem telefonu 690 115 333 oraz adresem e-mail dzielnicowy.wieruszow4@wieruszow.ld.policja.gov.pl

Znak zodiaku- Panna
Moje hobby- Interesuję się historią oraz motoryzacją.
Ulubiona potrawa- kluski śląskie, oczywiście z dodatkami oraz dania kuchni staropolskiej.
Nie lubię – osób wulgarnych oraz fałszu i zakłamania.
Mój ulubiony film to – Filmy z serii „Obcy”. Lubię też filmy komediowe i polskie kabarety.
Mój ulubiony zespół to : Perfekt
Boję się… nie jestem człowiekiem bojaźliwym. Obawiam się sytuacji w której zabrakło by mi czasu na załatwienie ważnych spraw w życiu.
Kiedy nie jestem w pracy to… staram się jak najwięcej czasu spędzać z rodziną. Swój wolny czas najczęściej poświęcam swoim dzieciom i ich wychowywaniu. Ponadto swój wolny czas poświęcam na dodatkowe zajęcia w tym prace społeczne co sprawia mi dużo satysfakcji.
Gdybym nie był policjantem to … byłbym żołnierzem zawodowym lub archeologiem.