Michał Woźny – dzielnicowy gmin Sokolniki i Czastary

21 grudnia 2016
Comments off
1 232 Views

Michał Woźny ma 35 lat . Prywatnie jest kochającym mężem oraz szczęśliwym ojcem dwójki dzieci. Zawodowo służy w policji od dziewięciu lat.

– Od początku pełniłem służbę w garnizonie łódzkim, a dokładnie w pierwszym Komisariacie Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. W późniejszym czasie służyłem w Komendzie Powiatowej Policji w Sieradzu. Od 2010roku pełniłem służbę w ówczesnym Posterunku Policji w Czastarach i Lututowie Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. Obecnie wykonuję obowiązki dzielnicowego na terenie gminy Sokolniki i Czastary- mówi dzielnicowy Woźny.
Jak dalej komentuje, praca w policji pasjonowała go już od dawna.
– Lubię pracować w grupie, pomagać innym, a w szczególności społeczeństwu w rejonie w którym pełnię obowiązki dzielnicowego- komentuje Michał Woźny.
Jak mówi dalej,  priorytetem w pracy policjanta,  w jego ocenie  jest służba społeczeństwu oraz ochrona życia i zdrowia w razie zaistniałej potrzeby.
W skład rejonu V, będącego pod opieką dzielnicowego Michała Woźnego, wchodzą gminy Sokolniki i Czastary. Każdy mieszkaniec tych gmin, który ma potrzebę skontaktowania się ze swoim dzielnicowym, może to zrobić osobiście w Urzędzie Gminy w Czastarach, w każdą środę od godziny 11 do 12 a także w Urzędzie Gminy w Sokolnikach , w każdą środę od godziny 9 do 10.  Dzielnicowy jest także dostępny pod numerem telefonu kom. 690 115 332 oraz adresem mailowym : dzielnicowy.wieruszow5@wieruszow.ld.policja.gov.pl

Znak zodiaku – Panna
Hobby – Interesuję się łowiectwem i motoryzacją.
Ulubiona potrawa- Lubię dania kuchni polskiej. Smaczne są też potrawy przygotowywane z tzw. „dziczyzny”.
Nie lubię… sytuacji nie wyjaśnionych, nie jasnych.
Mój ulubiony film – Nie mam ulubionego filmu, lubię komedie polskie oraz polskie kabarety.
Mój ulubiony zespół – Perfekt, Wilki.
Boję się… choroby i nieporadności fizycznej lub psychicznej związanej z jakąś chorobą.
Kiedy nie jestem w pracy to…  część swojego wolnego czasu staram się wykorzystać na moje hobby. Staram się też jak najwięcej czasu spędzać z rodziną. Czasem spotykam się towarzysko z kolegami lub przyjaciółmi.
Gdybym nie był policjantem to…  trudno jest mi przewidzieć jaką pracę wykonywałbym, być może pracowałbym w transporcie zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Dałoby mi to możliwość poznania świata i odwiedzenia ciekawych miejsc.

Comments are closed.