Paweł Ciura- dzielnicowy rejonu III

22 grudnia 2016
Comments off
1 387 Views

Dzielnicowy Paweł Ciura ma 31. Prywatnie kochający mąż. Zawodowo w policji od 11 lat. Priorytetem w jego pracy jest ochrona życia i zdrowia ludzkiego

Paweł Ciura w  policji służy od 11 lat. Początkowo służbę pełnił w Oddziałach Prewencji Policji w Łodzi. W późniejszym czasie pracował w Komendzie Powiatowej Policji w Wieruszowie,  w tym również w jednostkach terenowych w Sokolnikach i w ówczesnym Posterunku Policji w Lututowie.
– Obecnie od kilki lat jestem dzielnicowym w miejscowościach z terenu gminy Wieruszów. Lubię współpracować w grupie osób, poza tym praca w policji daje mi pewność stałego zatrudnienia- mówi dzielnicowy Ciura.
W skład rejonu dzielnicowego Pawła Ciury wchodzą miejscowości : w skład rejonu wchodzą następujące miejscowości: Mieleszynek, Klatka, Chobanin, Pieczyska, Górka Wieruszowska, Kuźnica Skakawska, Dobrydział, Grześka, Mirków, Teklinów, Jutrków, Lubczyna, Wyszanów, Nawrotów, Mieczków, Cieszęcin, Kowalówka, Sopel, Polesie.
Każdy, kto potrzebuje skontaktować się z dzielnicowym Ciurą, może to zrobić telefonicznie pod numerem kom. 690 115 335 lub też mailowo :dzielnicowy.wieruszow3@wieruszow.ld.policja.gov.p

Znak zodiaku – Bliźnięta
Moje hobby – Interesuję się sportem i podróżami
Ulubiona potrawa-  golonka wieprzowa z dodatkami. Lubię dania kuchni polskiej.
Nie lubię-  ludzi biernych i leniwych.
Mój ulubiony film to – Rodzinka.pl
Mój ulubiony zespół to – Akcent
Boję się… nie jestem człowiekiem bojaźliwym, staram się stawiać czoła każdemu wyzwaniu.
Kiedy nie jestem w pracy to… swój wolny czas poświęcam podróżom .Staram się też dużo czasu spędzać z rodziną.
Gdybym nie był policjantem to… uparcie dążyłbym do celu żeby jednak zostać policjantem. Gdyby jednak tak się nie stało nie potrafię powiedzieć, jaką pracą bym się zajął.

Comments are closed.