Rafał Zych- dzielnicowy rejonu II

22 grudnia 2016
Comments off
1 067 Views

Dzielnicowy Zych ma  38 lat . Prywatnie jest szczęśliwym mężem i kochającym ojcem dwójki dzieci. Zawodowo w policji od 17 lat

Jak mówi Rafał Zych, zawód policjanta wybrał, ponieważ od początku pasjonują go służby mundurowe. Poza tym lubi on pracować ze społeczeństwem i pomagać innym.
– Od początku pełniłem służbę kolejno w ówczesnych jednostkach terenowych w Łubnicach, Bolesławcu i Czastarach. W 2005 roku odbyłem szkolenie dzielnicowego w szkole Policji w Słupsku. W późniejszym czasie aż do tej pory od 9 lat pracuję na stanowisku dzielnicowego w Komendzie Powiatowej Policji w Wieruszowie. Mój rejon dzielnicowego obejmuje północną cześć Wieruszowa. W skład mojego rejonu wchodzą między innymi skupiska bloków przy ulicach Fabryczna, Warszawska i Waryńskiego- informuje Rafał Zych.
Priorytetem w pracy dla Rafała Zycha jest  problematyka patologii i przemocy, głównie w rodzinach.
W skład rejonu dzielnicowego Zycha wchodzą  ulice: Warszawska (nr nieparzyste), Kaliska, Szkolna, Fabryczna, Wschodnia, Waryńskiego, Bareły, Marianów, Leśna, Ustronna, Sosnowa, Jałowcowa, PKWN, 25-lecia PRL, Świerczewskiego, Buczka, Jana Pawła II, Rynek 9 (od nr 23 do 30), Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Sportowa, Wrocławska (nr parzyste), Podzamcze (nr parzyste), Mirkowska, Teklinowska, Ostrzeszowska, Kolejowa, Kępińska (nr parzyste), Willowa, Rzemieślnicza, Spółdzielcza.
Każdy, kto ma potrzebę skontaktowania się z dzielnicowym Rafałem Zych, może to zrobić pod numerem telefonu komórkowego  516 433 096 lub też mailowo : dzielnicowy.wieruszow2@wieruszow.ld.policja.gov.pl

Znak zodiaku – Koziorożec
Moje hobby –  sport, motoryzacja.
Ulubiona potrawa –  nie mam ulubionej potrawy, lubię dania kuchni polskiej.
Nie lubię – osób dwulicowych.
Mój ulubiony film – Nie mam ulubionego filmu, lubię „kino akcji” i filmy sensacyjne.
Mój ulubiony zespół – Lubię muzykę dance.
Boję się …nie mam żadnych lęków lub obaw.
Kiedy nie jestem w pracy to… spędzam dużo czasu z rodziną. Część wolnego czasu spędzam aktywnie, uprawiam sport oraz lubię spotykać się z rodziną i znajomymi.
Gdybym nie był policjantem to …  chciałbym być sportowcem.

Comments are closed.