Rodzice zagrali dla dzieci

14 czerwca 2017
492 Views

Z okazji Dnia Dziecka w Publicznym Przedszkolu nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Wieluniu działo się wiele. Na przedszkolaków czekały niespodzianki, a jedną z nich było przedstawienie, w którym ich rodzice wcielili się w bajkowe postaci.

W przedszkolnym ogrodzie, autorki programu z zakresu profilaktyki zdrowia zorganizowały tańczącą gimnastykę i wesołe tory przeszkód.
W jednej z przedszkolnych sal wystąpiła natomiast grupa niezwykłych aktorów w humorystycznej inscenizacji „Królewna Śmieszka”.  W bajkowe postaci wcielili się rodzice dzieci  z grup integracyjnych sześciolatków:  śmieszka – Katarzyna Gaik, książę – Filip Chalusiak, babcia – Anna Bednarek, konferansjer – Agnieszka Stępień, czarownik – Diana Drosińska, krasnale: Małgorzata Parzyjagła, Beata Kukuczka, Anna Mrowiec i Małgorzta Cichecka.
Przedstawienie było kolejnym wydarzeniem z dwuletniego projektu  teatralnego, którego autorkami są: Aleksandra Szymicka, Aneta Jaskuła, Katarzyna Miroszewska, Magdalena Wabnic-Staruch i Wioletta Frankowska.
Na zakończenie tego pełnego atrakcji dnia, dzieci otrzymały lody i upominki.


Małgorzata Brzezińska
fot.: Małgorzata Brzezińska