Meble w salonie, a cena jak w Internecie

21 czerwca 2017
3 905 Views

Już za 700 zł można tu kupić narożnik w wybranej kolorystyce. W ofercie są jeszcze inne meble tapicerowane, a także ręcznie robione stoły z litego drewna.

Meble tapicerowane

Gdy stara kanapa, narożnik czy fotel odmawiają posłuszeństwa, albo zwyczajnie się znudziły, szukamy czegoś nowego. Zwykle wybieramy się do dużych sklepów, albo szperamy w Sieci. Najbardziej chcielibyśmy kupić meble w salonie, ale w cenie oferowanej w Internecie. Wbrew pozorom jest to możliwe. Taką ofertę stwarza firma AP Design z Koryt w gminie Biała.
– Ceny mamy takie jak inne firmy w Internecie – mówi Anna Spychała, właścicielka AP Design. – Ale do nas można przyjechać i zobaczyć meble przed zakupem, w przyzakładowym salonie.
Klienci mogą dotknąć materiału, usiąść, położyć się, sprawdzić czy to co widzą na obrazku w Internecie, rzeczywiście im odpowiada. W przeciwnym wypadku, na miejscu mają możliwość wybrać coś innego. Mogą w tym przypadku liczyć na fachowe doradztwo.

Meble z litego drewna

Gdy prawdziwe, lite drewno, głównie z jesionu i akacji trafia w ręce Piotra, powstają dosłownie cuda. Stoły, stoliki, ławy, barki, naprawdę robią wrażenie. Wiadomo, meble z litego drewna nie tylko pięknie wyglądają, ale są trwałe i zdrowe. Drewno, z którego w firmie AP Design powstają meble są specjalnie olejowane, co powoduje dużą odporność na wodę i plamy.
Ręczna robota, z zachowaniem jego naturalnych kształtów i słoi, prezentuje się bardzo ciekawie. Tego rodzaju stoły i ławy doskonale wpisują się zarówno w tradycyjne jak i nowoczesne wnętrza. Mają swój urok w salonach, ale jest też idealnym wypełnieniem przestrzeni na tarasie czy w ogrodzie.

Zamówienie i dostawa

Klienci mogą zamawiać mailowo, telefonicznie, ale najbardziej właściciele polecają zakupy na miejscu w przyzakładowym salonie.
Po wyborze modelu, kolorystyki i materiału klient wpłaca zaliczkę i czeka na meble. Zamówiony towar można odebrać osobiście w siedzibie firmy lub skorzystać z dostawy w cenie, już od 50 zł, w zależności od odległości.
Nie ma problemu jeśli klient chce otrzymać zamówione meble w godzinach popołudniowych, albo dniach wolnych od pracy.
AP Design oferuje swoim klientom miłą i profesjonalną obsługę na każdym etapie zakupów. Co ważne klienci otrzymują rachunek i dwuletnią gwarancję jakości.

98-350 Biała,
Koryta 4,
tel.: 535 105 015
www.apdesignsklep.com