Fenomen kolejek pod Weroną w Wieluniu

Sklepy z używaną odzieżą coraz chętniej odwiedzane są przez mieszkańców naszego miasta. Znika problem wstydu, który często towarzyszył osobą robiącym zakupy w takich miejscach. Można nawet stwierdzić, że kupowanie w „lumpeksach” jest obecnie na czasie.


Tania odzież, to świetny sposób na uzupełnienie braków w garderobie oraz odnalezienie własnego, indywidualnego stylu nie inwestując przy tym dużych środków finansowych. Trzeba wykazać się jednak cierpliwością w poszukiwaniu odpowiednich dla siebie rzeczy.
Miejscem bardzo popularnym i chętnie odwiedzanym przez klientów jest sklep z odzieżą używaną Werona, mieszczący się w Wieluniu przy ul. Kopernika 21. Zapewne wiele osób, przejeżdżających w pobliżu tej lokalizacji w poniedziałek przed godziną 8 rano, zastanawia się skąd tak długie kolejki pod sklepem. Otóż, jest to jedyny w tygodniu dzień w którym jest wymiana całego asortymentu, co pociąga oczywiście za sobą ogromną ciekawość klientów ale także, chęci przeżycia ciekawej przygody w polowaniu na „super okazję”.
Werona to prężnie rozwijająca się sieć sklepów, sprowadzana odzież pochodzi z Anglii i Irlandii. Szczególną uwagę zwraca się tutaj na jakość produktów, które są wyselekcjonowane i w większości to markowe rzeczy. Oferta obejmuje głównie odzież dla dzieci, kobiet, mężczyzn, obuwie, zabawki a także akcesoria dla kobiet jak torebki czy portfele.
Z rozmowy z pracownikiem sklepu Jagodą Muchą dowiadujemy się, że coraz częściej zakupy robią mężczyźni, którzy przychodzą po konkretne rzeczy, spędzając tutaj dużo mniej czasu niż kobiety ale często wracają.
Za to kobiety cenią sobie w tych zakupach głównie to, że nigdy nie wiadomo na co trafią a taka niepewność zawsze poprawia humor na cały dzień o czym przekonuje Jadwiga Nowak- klienta sklepu.
Tak więc, nie trzeba jechać do włoskiej Werony aby zrobić świetne zakupy i to w dobrej cenie. Nie wspominając o satysfakcji i dobrym nastroju przez resztę dnia.