31 zawodników rywalizowało nad Pierzykowem

23 sierpnia 2017
487 Views

W niedzielę 6 sierpnia w Pajęcznie na zbiorniku Pietrzyków II rozegrały się zawody z serii Grand Prix Gliny Natura Eliminacja VII organizowane przez Mateusza Przebięda oraz Łukasza Gieraka.

W dzień zawodów na miejscu zbiórki stawiło się 31 zawodników. W większości dla biorących udział zbiornik był wielką niewiadomą. Mateusz Przebięda zorganizował dzień wcześniej trening w tym miejscu dla osób, które wcześniej nie miały styczności z tą konkretną wodą. Wszyscy rozlosowali swoje stanowiska i czym prędzej udali się na miejsca zawodnicze. O godz. 14. zakończono rywalizację.
Sędziowie przystąpili do warzenia złowionych ryb w sektorach. Po ciepłym posiłku ogłoszono wyniki.
Tym razem nagrodzonych miejsc było sześć. Nagrodą główną był: koszt Flagman Competition Seatbox D36. Największą zdobyczą pochwalił się Henryk Pielka zdobywając 3920 pkt. Zaraz po nim był Paweł Jurczak (2965 pkt) i Andrzej Kuczaj (2770 pkt). Czwarte miejsce zdobył Tomasz Bulwan (3300 pkt), piąte Barek Okoński (2810 pkt)i szóste Jacek Ceglarek (1550 pkt).
Gliny Natura wraz z PZW Pajęczno serdecznie dziękują za przybycie oraz pozdrawiają wszystkich zawodników i życzą sukcesów w kolejnych rywalizacjach.

Tomasz Wielgosik