Zakończyli wakacje na sportowo

13 września 2017
301 Views

Impreza na zakończenie wakacji w gminie Konopnica stanęła pod znakiem zapytania. Przyczyną był deszcz, który przez większość dnia nie przestawał padać. Mimo wszystko mieszkańcy postanowili nie dać za wygraną i choć może nie tak licznie, jak spodziewali się tego organizatorzy, ale mimo wszystko przyjść i dobrze się bawić.

Rozgrywki w plażową piłkę nożną czy siatkówkę, a także przejażdżki bryczką lub kucykiem. To główne atrakcje przygotowane na zakończenie wakacji przez Urząd Gminy w Konopnicy. W „Zaciszu u Jasia” stanęły również dmuchane zamki, które niczym magnes przyciągały najmłodszych. Była również pieczona kiełbaska, a także inne smakołyki. Jedyne co nie dopisało to pogoda. Jednak i ona nie była w stanie przestraszyć miłośników sportu i dobrej zabawy.
– Był dylemat czy tę imprezę tworzyć czy nie, ale po konsultacjach z właścicielem tego terenu doszliśmy do wniosku, że nie ma co przekładać. Pogoda mam nadzieję, że wytrzyma. Może nie ma zbyt wiele osób, ale ważne, że chętni przyszli, że się bawią. Drużyny strażackie i kluby sportowe konkurują ze sobą. To jest najważniejsze, bo chodzi o to, żeby się zintegrować i pobawić- komentuje Grzegorz Turalczyk, wójt gminy Konopnica.
Jak zapowiada włodarz, chciałby on, aby impreza ta odbywała się cyklicznie.