Możesz wyglądać jak mistrz

28 września 2017
2 627 Views

Marka Pitbull jest rozpoznawalna i ceniona w całej Europie. Ewa Domagała wróciła po wielu latach przebywania za granicą do Wielunia, by tutaj otworzyć sklep zarówno dla osób aktywnych sportowo, jak i dla ludzi chcących mieć odzież na ekstremalne warunki.

Już od piątku otwarty jest ,,Fighter House” na ulicy śląskiej 8.
– Pomysł narodził się dlatego, że ja jestem z marką Pitbull już od dłuższego czasu związana i zajmuje się marketingiem – tłumaczy jedna z osób tworzących projekt Oliwia Quandt.
– Ewa Domagała, moja przyjaciółka, wróciła z zagranicy. Zainspirowało nas to do działania. Pomyślałyśmy dlaczego by nie spróbować – dodaje.
Takiego rodzaju sklepy normalnie możemy znaleźć tylko w dużych aglomeracjach. Wieluń jest miastem które się rozwija i dziewczyny czują, że ma ono potencjał.
– Marka Pitbull wspiera akcje sportowe takie jak między innymi Runmageddon. Takiego rodzaju wyzwania uczą młodzież dyscypliny, systematyczności, konsekwencji swoich poczynań i rywalizacji na określonych zasadach, a nie stanie pod blokiem włóczenia się, lub tracenia czasu na nie wiadomo co. Dajemy młodym ludziom możliwość utożsamiania się ze sportowcami, którzy w różnych dyscyplinach sportu osiągnęli sukces – mówi Mikołaj Muzulf przyjaciel Ewy i Oliwii.
Warto podkreślić, żeby nie wiązać tego sklepu ściśle ze sportem. Nie trzeba być sportowcem, żeby móc założyć kurtkę czy czapkę. Z produktów tej marki najczęściej korzystają młodzi ludzie, ale każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Wśród akcesoriów aktualnie są na stanie torby, plecaki, nerki, czapki oraz portfele. Są też rzeczy, w które można ubrać się na co dzień czyli T-shirty, bluzy oraz kurtki.
– Czekamy tylko na towar by również kobiety mogły skorzystać z naszej oferty. Ceny u nas są takie same jak w innych sklepach Pitbulla. Nigdzie w okolicy nie ma możliwości zakupu tego typu odzieży – zaznacza Ewa. Dzięki niej i Oliwii nie trzeba wybierać się do dużych miast. Jeżeli ktoś nie znajdzie rozmiaru, to w ciągu kilku dni można daną rzecz sprowadzić. Z danego modelu jest do wyboru kilka kolorów. Rozmiary dostępne są w zakresie od S do XXL.
– Powinno być więcej takich sklepów. Znam markę Pitbull i jest bardzo dobra. Dzisiaj kupiłem t-shirt i przymierzam się do zakupu kurtki – mówi zadowolony klient nowo otwartego sklepu odzieżowego w Wieluniu Wojciech Plichta. Jest też odzież fightwearowa. W najbliższym czasie przewidziano promocje.
Wnętrze lokalu zostało specjalnie zaprojektowane, żeby klient wchodząc wiedział, z czym ma do czynienia.
– Jestem przyjacielem Ewy – mówi Przemek Kwaśniewski właściciel warszawskiej firmy High End Interiors. Zaprojektowaliśmy to wnętrze w sposób profesjonalny. Włożyliśmy ogrom pracy by osoby czuły się tu dobrze. Panuje to dobra i przyjemna atmosfera. Ubrania są modne idą z duchem czasu i na pewno się obronią. Oddaliśmy temu serce i gorąco zapraszamy – dodaje.

Fighter Hause
Wieluń, ul. Śląska 8
otwarte: pn – pt 9:00 – 18:00,
sob 9:00 – 15:00