Nagrody rozdane

28 września 2017
532 Views

O rozwiązaniu naszego konkursu facebook’owego pisaliśmy już na łąmach ”Kulis…”. Do redakcji napływały pytania dotyczące rozdania nagród. Pytaliście co otrzymali zwycięzcy i kiedy następne konkursy. Dziś Wam Drodzy Czytelnicy odpowiadamy.


Konkurs wygrała Kasia Dwornicka z Wichernika w gminie Skomlin – otrzymała od redakcji dwa bilety na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w Wieluniu, książkę kucharską, płytę Ani Dąbrowskiej oraz firmową świecę zapachową (łączna wartość nagród 250 zł).
Drugie miejsce wywalczyła Anka Wieczorek z Ożegowa w gminie Siemkowice – w nagrodę otrzymała dwa bilety na kabaret, album o polskich klasztorach i świecę Kulis (wartość nagród 180 zł).
Kinga Daniek z Sabinowa w gminie Konopnica zdobyła trzecie miejsce, otrzymując bilet na występ kabaretu, album Cuda Polski oraz świecę z naszym logo (łączna wartość 100 zł).
Poza miejscami na podium, wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie wysłaliśmy nagrody pocieszenia. Gratulujemy i zapraszamy do następnych konkursów na facebook’u. W kolejnym zapytamy Was o to gdzie kupujecie ”Kulisy Powiatu”? Na autorów najciekawszych wpisów czekać będą nagrody, ale także sprzedawcy gazety, ze wskazanych przez Czytelników punktów mogą liczyć na niespodzianki od redakcji.