Nowy rzecznik w szeregach pajęczańskiej policji

3 października 2017
6 389 Views

Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie ma nowego oficera prasowego. Na stanowisku dotychczas zajmowanym przez starszego aspiranta Mieczysława Botóra, zasiadł sierżant sztabowy Marcin Pawełoszek.


Pawełoszek objął funkcję rzecznika prasowego osiem dni temu, czyli 18 września. Nowe obowiązki, które komendant powierzył 34-letniemu policjantowi, wynikają z awansu jego poprzednika, który w strukturach Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie, od lat odpowiadał za kontakty z mediami, a obecnie pełni funkcję dyżurnego.
Pochodzący z Suchowoli Marcin Pawełoszek, służbę w policji rozpoczął w 2006 roku, w Łodzi, gdzie został oddelegowany do Zespołu Ruchu Drogowego ds. Wykroczeń. W 2007 roku, na własną prośbę został przeniesiony do Pajęczna, gdzie rozpoczął pracę w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym. Po dwóch latach, trafił do Zespołu Ruchu Drogowego.
Teraz nowy rzecznik musi przejść szereg szkoleń, które pozwolą mu piastować powierzoną funkcję z należytą starannością.

 

1 Comments

  1. No to Suchowola będzie teraz szczekać. Zapewne Suchowola już rozpoczęła rozkwit urbanistyczno-biznesowy. Ze wszystkich zakątków zjeżdżają przedstawiciele różnych marek i profesji. Podobno wybudują rondo w centrum wsi. Żeby się tylko dzielnemu Pawełoszkowi w głowie nie poprzewracało od tego awansu. Albo żeby się nie rozpił. Będzie wszędzie zapraszany, goszczony po Polsku i po Polsku nie będzie odmawiał. Taki mamy klimat.