Strona główna Bełchatów 19-LATKA WYPADŁA Z DROGI I UDERZYŁA W DRZEWO

19-LATKA WYPADŁA Z DROGI I UDERZYŁA W DRZEWO

Wczorajszego poranka (9 marca) po godz. 9:00 na drodze Zawadów-Bukowa 19-letnia kierująca samochodem osobowym na prostym odcinku trasy straciła panowanie nad kierownicą, wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. 

Ranna kobieta została przewieziona do bełchatowskiego szpitala. Na miejscu pracowały służby ratownicze, wezwane na miejsce przez leśniczego, który w chwili zdarzenia pracował w lesie i usłyszał huk – relacjonuje nadkom. Iwona Kaszewska.

19-letnia mieszkanka pow. radomszczańskiego była trzeźwa. Według relacji służb podróżowała sama. Życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo.

Mundurowi zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia i wykonali oględziny. Jednocześnie policjanci apelują o większą ostrożność na drogach. Zimowe warunki wymagają od wszystkich uczestników ruchu drogowego szczególnej ostrożności i wzmożonej koncentracji.

fot. KPP Bełchatów
fot. KPP Bełchatów

Komenatrze

Polecamy!

Z TALLINA WRÓCIŁ Z MEDALEM. ĆWICZY W STRZELNICY SPORTOWEJ W SULMIERZYCACH

Wiktor Blada z Wolicy w gminie Kleszczów, wrócił z Mistrzostw Europy z brązowym medalem. Wywalczył go w kategorii juniorzy, wraz z dwójką kolegów, startując w konkurencji pistolet pneumatyczny na 10 m. To wielki sukces młodego pistoleciarza, na co dzień szlifującego swoje umiejętności na Strzelnicy Sportowej w Sulmierzycach.

SOŁTYSI DOCENIENI ZA TRUD I ZAANGAŻOWANIE

O tym, że sołtysi pełnią ważną rolę w życiu lokalnej społeczności nikogo przekonywać nie trzeba. Wie to również i bardzo docenia ich zaangażowanie wójt...

NIE USTĄPIŁ PIERWSZEŃSTWA, SKASOWAŁ WÓZ

Do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło 31 marca, w Pajęcznie, na skrzyżowaniu ul. Długiej z ul. Okólną. Na szczęście nikt nie odniósł...

POWOŁALI MDP I DYSKUTOWALI O ORGANIZACJI JUBILEUSZU JEDNOSTKI

W całym regionie odbywają się walne zebrania sprawozdawcze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Takowe miało miejsce także w Makowiskach, w gminie Pajęczno. Zarząd wraz z członkami...

WJECHAŁ NA TORY, GDY PODNOSIŁY SIĘ ROGATKI. ZAPŁACI WYSOKI MANDAT!

Niecierpliwość nie popłaca! Przekonał się o tym 68-letni kierowca w Oleśnie, który zignorował sygnalizator świetlny i wjechał na przejazd kolejowy, gdy podnosiły się rogatki....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ