Strona główna Osjaków 22-LETNI KIEROWCA NIE ŻYJE. ŚMIERTELNY WYPADEK W GMINIE OSJAKÓW

22-LETNI KIEROWCA NIE ŻYJE. ŚMIERTELNY WYPADEK W GMINIE OSJAKÓW

22- latek, kierujący osobowym citroenem, na prostym odcinku drogi, z nieustalonych dotąd przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewa. Niestety zmarł na miejscu.

O tym, że w niedzielny wieczór, doszło do śmiertelnego wypadku, donosiliśmy już  w nocy. Teraz mamy już oficjalne informacje w sprawie.

Do zdarzenia doszło 20 listopada, po godzinie 23:00,  na drodze relacji Czernice – Borki Walkowskie, w gminie Osjaków.

– Niestety na skutek odniesionych obrażeń zmarł 22- letni kierowca citroena – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

– Na miejscu wypadku policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora. Wykonali oględziny, zebrali i zabezpieczyli ślady związane ze zdarzeniem – uzupełnia przedstawicielka policji.

Okoliczności tego tragicznego wypadku, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu, wyjaśniają śledczy z Komisariatu w Osjakowie.

Funkcjonariusze apelują o szczególną ostrożność i dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.

– Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze oraz o nieprzecenianie własnych umiejętności podczas kierowania pojazdami – zaznacza asp. sztab. Katarzyna Grela.

– Aktualnie bardzo często nawierzchnia drogi jest mokra, co przy temperaturze, która jest  na minusie powoduje, że drogi są śliskie. Niekorzystne warunki na drogach utrudniają jazdę i mogą być niebezpieczne – akcentuje.

 

Komenatrze

Polecamy!

STADION NABIERA RUMIEŃCÓW

Stadion w Skomlinie staje się coraz bardziej funkcjonalny. W ubiegłym roku znów wzbogacił się o kolejne elementy. Być może w tym uda się to...

WYPADŁ Z DROGI I WPADŁ DO STAWU

Dziś, w czwartek 30 marca, w godzinach porannych w miejscowości Wiewiec, w gminie Strzelce Wielkie, doszło do groźnego zdarzenia drogowego. 72-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego, prawdopodobnie...

POLICJA ZATRZYMAŁA DWÓCH POSZUKIWANYCH. UKRYWALI SIĘ PRZED ODSIADKĄ

We wtorek (28 marca) funkcjonariusze łaskiej policji zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy nie zgłosili do odbycia zasądzonej kary. Mężczyźni zgodnie z dyspozycją wymiaru sprawiedliwości zostali...

MIAŁ NARKOTYKI. ODPOWIE ZA TO PRZED SĄDEM

Policjanci z wieluńskiej komendy zatrzymali 30-latka, który posiadał przy sobie oraz w swoim samochodzie narkotyki. Mężczyzna już usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii....

STARE OŚWIETLENIE TO JUŻ HISTORIA

Sołectwo Chotów w końcu ubiegłego roku zakończyło modernizację oświetlenia ulicznego. Stare lampy wymieniono na ledowe. Na to zadanie wykorzystane zostały środki z funduszu sołeckiego,...
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ