Strona główna Kalisz 3-LETNIA DZIEWCZYNKA PORWANA! TAK, ALE PRZEZ WŁASNEGO OJCA

3-LETNIA DZIEWCZYNKA PORWANA! TAK, ALE PRZEZ WŁASNEGO OJCA

Policja w Kaliszu wszczęła poszukiwania trzyletniej Helenki i jej ojca. Mężczyzna wraz z dwójką innych mężczyzn porwał własną córkę, gdy ta razem z matką była na spacerze.

Rzecz miała miejsce w niedzielę,13 listopada w Wolicy pod Kaliszem. Z rąk matki dziewczynkę miał wyrwać ojciec dziecka i wraz z dwójką innych mężczyzn, którzy uczestniczyli w porwaniu oddalili się w nieustalonym dotąd kierunku.

Ojciec potwierdził, że porwał córkę, podając jednocześnie, że ma pełnię praw do dziecka. Mężczyzna skontaktował się z policją, wysłał mailem zdjęcie, potwierdzając, że jest z dzieckiem.

Jak podają lokalne media – kalisz24.info – małżonkowie są w trakcie rozwodu. Matka Helenki wniosła o pozbawienie praw rodzicielskich ojca. Dodatkowo mężczyzna miał być wcześniej agresywny i mieć wyrok za znęcanie się nad kobietą.

Według ustaleń portalu ojciec mógł wywieźć dziewczynkę do Austrii, gdzie mieszka.

Policja póki co nie uruchomi child alertu, ale chce znaleźć ojca i dziewczynkę i upewnić się, że nic jej nie grozi. Sprawa jest rozwojowa.

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ