Strona główna Sieradz ŚMIERTELNY WYPADEK TRAKTORZYSTY

ŚMIERTELNY WYPADEK TRAKTORZYSTY

59-letni mężczyzna kierujący ciągnikiem rolniczym zjechał na mostek i wjechał kołem do rowu. Manewr ten okazał się tragiczny w skutkach. Rolnik spadł z pojazdu bezpośrednio pod koła jadącego nadal ciągnika. Mimo akcji ratowniczej, mężczyzny nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło w środę, 19 października w Chwalecicach. Na chwilę obecną nieznane są powody, dla których mężczyzna próbował wykonać ten manewr.

– Mundurowi wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady kryminalistyczne, ustalili świadków. Apelujemy, aby podczas prac w gospodarstwie zachować ostrożność i rozwagę – mówi sierż. sztab. Mariola Sucherska.

Mimo błyskawicznej akcji służb ratunkowych i przewiezienia 59-latka do szpitala Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym, mężczyzna na skutek poniesionych obrażeń zmarł. Sprawę pod nadzorem prokuratury badają sieradzcy śledczy.

fot. KPP Sieradz
fot. KPP Sieradz

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ