Strona główna Częstochowa BYŁ POSZUKIWANY DWOMA LISTAMI GOŃCZYMI. WPADŁ W CZĘSTOCHOWIE!

BYŁ POSZUKIWANY DWOMA LISTAMI GOŃCZYMI. WPADŁ W CZĘSTOCHOWIE!

30-latek poszukiwany za spowodowanie wypadku, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, naruszenie nietykalności cielesnej policjanta, kierowanie gróźb karalnych i kradzież pojazdu został zatrzymany w Częstochowie! Kryminalni z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób przewieźli już mężczyznę do więzienia, gdzie spędzi najbliższe półtora roku.

Pierwszy list gończy za poszukiwanym został wydany na początku roku. 30-latek ukrywał się wówczas przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami kraju. Po powrocie do Polski zmienił swój wygląd i wynajął mieszkanie w Częstochowie. Mundurowi siłą wkroczyli do lokalu. Jak się okazało, na tym jego problemy z prawem się nie skończą.

 Podczas zatrzymania kryminalni znaleźli przy nim prawie 20 działek dilerskich metamfetaminy. Oprócz tego okazało się, że lokal, który zajmował 30-latek, został nielegalnie przyłączony się do instalacji elektrycznej z pominięciem urządzeń pomiarowych – relacjonuje podkom. Sabina Chyra-Giereś z KMP w Częstochowie.

Mężczyzna trafił już do więzienia, gdzie spędzi najbliższe półtora roku. Dodatkowo przed sądem odpowie za posiadanie narkotyków oraz kradzież prądu.

fot. KMP w Częstochowie
fot. KMP w Częstochowie

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ