Strona główna Rząśnia CHWILA ROZRYWKI TEŻ SIĘ NALEŻY

CHWILA ROZRYWKI TEŻ SIĘ NALEŻY

Halę sportową przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rząśni w piątkowy wieczór, 10 marca, wypełniła przede wszystkim płeć piękna. Wszystko to za sprawą gminnej imprezy zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet.

Wydarzenie oficjalnie otworzyli dyrektor szkoły Damian Mikołajczyk wraz z wójtem Tomaszem Stolarczykiem.

– Mieszkanki naszej gminy są fantastyczne, radosne, pełne uśmiechu, a przede wszystkim inspirują nas mężczyzn do działania, są takim zapalnikiem, motorem i mógłbym jeszcze wiele ich cech wymieniać – podkreślał włodarz.

– Ten 8 marca myślę, że akurat jest ósmy, bo kobiety są ósmym cudem świata. Życzę im przede wszystkim tych radosnych, słonecznych dni, pełnych energii, zapału, wiary. Widzę, że moje mieszkanki potrafią przełamywać wszelkie bariery, iść do przodu i niech tak zostanie.

W piątek, 10 marca, przypadł również Dzień Mężczyzn, a następnego dnia, 11 marca, obchodzony był Dzień Sołtysa.

– Tak nam udało się zintegrować, z tego się ogromnie cieszę i mam nadzieję, że ten wieczór wszyscy spędzą bardzo fajnie, radośnie i będzie to zaczątek do następnych tygodni w życiu każdej pani, rodziny i nas mężczyzn – dodał wójt.

Wydarzenie rozpoczął występ młodzieżowego chórku gminnego, a następnie na scenie pojawili się uczestnicy szkółki gitarowej. Gwiazdą wieczoru był Andre, twórca m.in. przeboju „Ale Ale Aleksandra”.

– Bardzo nam się występ podobał i uważam, że tego rodzaju imprezy jest to integracja społeczeństwa, chwila odetchnienia od tej szarej codzienności – mówiła Martyna Żarowska.

– Z okazji Dnia Kobiet życzę sobie przede wszystkim zdrowia i całej rodzinie.

– Było bardzo miło, przyjemnie, wszystko bardzo dobrze zorganizowane – podsumowała Natalia Wojtysiak.

– Cieszę się, że mogłam tutaj być, jest to taka dobra forma rozrywki, odreagowania od codzienności. Życzę sobie przede wszystkim zdrowia i dużo szczęścia.

W wejściu do szkoły strażacy oraz przewodniczący Rady Gminy w Rząśni Jarosław Popławski wręczali każdej pani tulipana. Na wszystkich uczestników imprezy czekał również słodki poczęstunek.

Komenatrze

Polecamy!

JECHALI ROWERAMI PO PIJAKU

Dwóch pijanych rowerzystów zatrzymali w poniedziałek, 20 marca, policjanci z Wieruszowa. Młodszy z nich, 36-letni mieszkaniec gminy Galewice, miał aż ponad 2,6 promila alkoholu...

WĘDKARZE ROZPOCZĘLI SEZON ZAWODAMI FEEDEROWYMI. NA PODIUM: DYLCZYK, DYDERSKI I BUJACZ

Stowarzyszenie "Jazgarz" z Sulmierzyc rozpoczęło sezon wędkarski. W niedzielę, 19 marca, na zbiorniku Dygudaj, rozegrane zostały otwarte zawody feederowe.

NIESŁYCHANY SUKCES MŁODEGO SPORTOWCA Z WIELUNIA. „JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY”

24-letni Adam Kuś z Wielunia wygrał francuski wyścig GP des Carreleurs.  - Jestem bardzo szczęśliwy - mówi "Kulisom ... " młody kolarz.

PFRON ZATWIERDZIŁ PROGRAM ZAINICJOWANY PRZEZ MATKI Z WIELUNIA

Ogólnopolski program, który narodził się w głowach i sercach rodziców z Wielunia, ma wywołać niejeden uśmiech na twarzach dzieciaków w całym kraju. Inicjatywa wieluńskich matek...

MOGŁO DOJŚĆ DO TRAGEDII NA DRODZE. ŚWIADEK ZATRZYMAŁ PIJANEGO KIEROWCĘ

W czwartek, 16 marca, 23-letni świadek zatrzymał mężczyznę, który prowadził auto, mając w organizmie 1,5 promila alkoholu. Ponadto okazało się, że wsiadając za kierownicę,...
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ