Strona główna Z kraju CIAŁO NOWORODKA LUB PŁODU W ZAMRAŻARCE

CIAŁO NOWORODKA LUB PŁODU W ZAMRAŻARCE

Policja i prokuratura badają sprawę martwego noworodka lub płodu ukrytego w zamrażarce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że matką dziecka jest nastolatka. Do zdarzenia doszło w miejscowości Stanowo koło Dzierzgonia w powiecie sztumskim. 

Jak podaje lokalna radiostacja, matką dziecka jest 16-letnia mieszkanka Stanowa. Sprawa wyszła na jaw po tym, jak rodzicielka nastolatki wezwała pogotowie, gdy ta źle się poczuła. Lekarz stwierdził wówczas, że 16-latka była jakiś czas temu w ciąży.

Nastolatka potwierdziła tę diagnozę oraz poinformowała lekarza, że niedawno urodziła lub poroniła. Wskazała także, gdzie znajdują się zwłoki dziecka. Były one ukryte w zamrażalce.

Teraz sprawą zajęła się prokuratura. Sekcja zwłok pozwoli ustalić, czy dziecko urodziło się żywe. Od tego też będzie zależała klasyfikacja prawna czynu nastolatki.

fot. archiwum kulisy.net
fot. archiwum kulisy.net

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ