Strona główna Wieluń DOTKLIWE POBICIE W CENTRUM WIELUNIA. NASTOLATEK ODWIEZIONY DO SZPITALA

DOTKLIWE POBICIE W CENTRUM WIELUNIA. NASTOLATEK ODWIEZIONY DO SZPITALA

W nocy z piątku na sobotę (18 lutego) ok. godz. 3:20, na ulicy Mikołaja Kopernika w Wieluniu interweniowała policja. Okazało się, że jeden z mężczyzn został dotkliwie pobity, niemal do nieprzytomności.

Policja wstępnie ustaliła, że przy jednym ze sklepów na ul. Kopernika, pomiędzy dwoma mężczyznami, w wieku  20 i 18 lat, doszło do szarpaniny i  rękoczynów. Młodszy z nich, z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

– Według wstępnych ustaleń 18-latek doznał lekkich obrażeń ciała – mówi asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

– Obecnie mundurowi ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia, ustalili świadków zajścia. W sprawie zabezpieczony został również monitoring – uzupełnia przedstawicielka policji.

fot.: Sławomir Rajch / zdjęcie poglądowe

Komenatrze

Polecamy!

Z TALLINA WRÓCIŁ Z MEDALEM. ĆWICZY W STRZELNICY SPORTOWEJ W SULMIERZYCACH

Wiktor Blada z Wolicy w gminie Kleszczów, wrócił z Mistrzostw Europy z brązowym medalem. Wywalczył go w kategorii juniorzy, wraz z dwójką kolegów, startując w konkurencji pistolet pneumatyczny na 10 m. To wielki sukces młodego pistoleciarza, na co dzień szlifującego swoje umiejętności na Strzelnicy Sportowej w Sulmierzycach.

SOŁTYSI DOCENIENI ZA TRUD I ZAANGAŻOWANIE

O tym, że sołtysi pełnią ważną rolę w życiu lokalnej społeczności nikogo przekonywać nie trzeba. Wie to również i bardzo docenia ich zaangażowanie wójt...

NIE USTĄPIŁ PIERWSZEŃSTWA, SKASOWAŁ WÓZ

Do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło 31 marca, w Pajęcznie, na skrzyżowaniu ul. Długiej z ul. Okólną. Na szczęście nikt nie odniósł...

POWOŁALI MDP I DYSKUTOWALI O ORGANIZACJI JUBILEUSZU JEDNOSTKI

W całym regionie odbywają się walne zebrania sprawozdawcze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Takowe miało miejsce także w Makowiskach, w gminie Pajęczno. Zarząd wraz z członkami...

WJECHAŁ NA TORY, GDY PODNOSIŁY SIĘ ROGATKI. ZAPŁACI WYSOKI MANDAT!

Niecierpliwość nie popłaca! Przekonał się o tym 68-letni kierowca w Oleśnie, który zignorował sygnalizator świetlny i wjechał na przejazd kolejowy, gdy podnosiły się rogatki....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ