Strona główna Rząśnia DROGA TO NIE TOR WYŚCIGOWY

DROGA TO NIE TOR WYŚCIGOWY

Podczas niedawnej kontroli prędkości w Białej w gminie Rząśnia, prawo jazdy na trzy miesiące stracił młody kierowca z Pajęczna. Teraz przez ten czas będzie musiał podróżować na miejscu pasażera.

A wszystko za znaczne przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym, którego dopuścił się w środę, 8 czerwca w godzinach popołudniowych.

19-letniego kierowcę fiata panda w Białej zauważyli pajęczańscy mundurowi. Urządzenie, którym zmierzyli prędkość, pokazało 108 km/h. To oznacza, że pajęczanin jechał aż o 58 km/h za szybko.

– Pirat na trzy miesiące stracił uprawnienia do kierowania – informuje sierż. sztab. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. – Ponadto zgodnie z taryfikatorem został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych i otrzymał dziesięć punktów karnych.

19-latek uprawnienia do kierowania posiadał zaledwie od kilku miesięcy.

Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ