Strona główna Sokolniki DZIECKO NA ROWERZE ZDERZYŁO SIĘ Z SAMOCHODEM

DZIECKO NA ROWERZE ZDERZYŁO SIĘ Z SAMOCHODEM

We wtorek 25 października, w Sokolnikach, w powiecie wieruszowskim, doszło do wypadku drogowego, w którym obrażeń ciała doznało 11-letnie dziecko. Karetka pogotowia zabrała chłopca do szpitala.

To nieprzyjemne zdarzenie miało miejsce tuż przed godz. 14. na parkingu przed marketem.

– Według wstępnych informacji funkcjonariuszy, wynika, że jedenastoletni chłopiec, jadąc swoim rowerem po parkingu jednego z marketów, zderzył się z jadącym tam volkswagenem golfem, którym kierowała 59-letnia kobieta – relacjonuje kom. Kamil Ostrycharz z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. – W wyniku tego zdarzenia dziecko doznało obrażeń ciała i zostało przewiezione do szpitala.

59-latkę sprawdzono alkomatem, który wykazał, że jest ona trzeźwa. Teraz mundurowi wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

Zarówno chłopiec, jak i kobieta, są mieszkańcami powiatu wieruszowskiego.

– Ponownie apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza podczas przejeżdżania przez małe miejscowości – zwraca się do prowadzących pojazdy Kamil Ostrycharz. – Pamiętajmy o zasadzie ograniczonego zaufania, a zwłaszcza wtedy, kiedy widzimy w pobliżu bawiące się dzieci. Miejmy oczy szeroko otwarte. Każdy nieodpowiedzialny manewr na drodze może zakończyć się tragedią.

Fot.: archiwum Kulis/ zdjęcie ilustracyjne

Komenatrze

Polecamy!

POSEŁ ŚMISZEK: „NIE ZAWSZE JEST MIŁO, ALE TAK MA BYĆ”

W piątek, 17 marca, posłowie Lewicy: Katarzyna Kretkowska, Małgorzata Prokop-Paczkowska, Krzysztof Śmiszek i Zdzisław Wolski, spotkali się z mieszańcami Wieruszowa i okolic. Podczas spotkania parlamentarzyści przedstawili szczegóły obywatelskiego projektu ustawy „Renta wdowia”, a także odpowiadali na pytania mieszkańców.

AKCJA SŁUŻB MUNDUROWYCH. 38-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI!

W środę (22 marca) policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zorganizowali w Bełchowie akcję, mającą na celu weryfikację posiadanych informacji. W samo południe wylegitymowali...

67-LATEK ULEGŁ ŚMIERTELNEMU WYPADKOWI PRZY WYCINCE DRZEWA

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 24 marca, w Rząśni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Jak informuje mł. asp. Wioletta...

BYŁY DYREKTOR OŚRODKA NIE CZUJE SIĘ WINNY

Mirosław Kubiak został kilka tygodni temu odwołany z funkcji dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Wcześniej został zawieszony. To pokłosie anonimu, jaki wpłynął do...

STARAŁY SIĘ O NIĄ TRZY KLUBY

Marcelina Kułak kiedy kończyła szkołę podstawową, otrzymała propozycję gry w trzech klubach siatkarskich. Wybrała Łask, gdzie z powodzeniem trenuje i rozwija swoje umiejętności sportowe....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ