Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Czas na odpoczynek po wielu latach pracy - pożegnanie pani Bożeny Grajek w szkole w Sieńcu
Fot. Facebook / Szkoła Podstawowa im. Wisławy Szymborskiej w Sieńcu
Zdjęcie 13 z 13
Poprzednie
Udostępnij
Reklama