Powrót
Następne
Wróć do galerii
Dwie osoby przewoziły w aucie narkotyki - w sumie policjanci zabezpieczyli dwa kilogramy zakazanych środków
Fot. KMP Łódź
Zdjęcie 1 z 3
Następne
Udostępnij
Reklama