Powrót
Następne
Wróć do galerii
Grali w badmintona. To już III edycja turnieju w Pajęcznie.
W Amatorskim Turnieju Badmintona rywalizowało między sobą pięć pań. fot. MOSiR Pajęczno.
Zdjęcie 1 z 3
Następne
Udostępnij
Reklama