Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Grali w badmintona. To już III edycja turnieju w Pajęcznie.
Dwóch chłopców między sobą rywalizowało w kategorii juniora podczas turnieju. fot. MOSiR Pajęczno.
Zdjęcie 3 z 3
Poprzednie
Udostępnij
Reklama