Powrót
Następne
Wróć do galerii
I Batalion Pancerny stacjonował 85 lat temu w Wierzchlesie - hucznie obchodzono rocznicę
fot.: Magdalena Lizurej
Zdjęcie 1 z 21
Następne
Udostępnij
Reklama