Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
I Batalion Pancerny stacjonował 85 lat temu w Wierzchlesie - hucznie obchodzono rocznicę
Zdjęcie 21 z 21
Poprzednie
Udostępnij
Reklama