Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Kolejna awaria wodociągu: Mieszkańcy os. za szpitalem znów bez wody!
fot.: Iwona Domagała
Zdjęcie 5 z 5
Poprzednie
Udostępnij
Reklama