Powrót
Następne
Wróć do galerii
MKS wygrywa z SMS – em Kielce!
Wielunianie odnieśli dopiero trzecie zwycięstwo w sezonie. fot. Łukasz Płuciennik.
Zdjęcie 1 z 2
Następne
Udostępnij
Reklama