"Para buch. Koła w ruch…" Pociągi pasażerskie ze Śląska znowu wjeżdżają do pajęczańskiego
Zdjęcie z inauguracyjnego przejazdu pociągu pasażerskiego ze Śląska do stacji Chorzew Siemkowice. Uroczyste powitanie taboru na stacji Działoszyn / fot.: archiwum Urzędu Miejskiego w Działoszynie