Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Potrącenie na przejściu dla pieszych - pijany 37-latek trafił do szpitala
Fot. KPP Wieruszów
Zdjęcie 2 z 2
Poprzednie
Udostępnij
Reklama