Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Uroczyste przekazanie i poświęcenie zmodernizowanej remizy OSP w Komornikach za nami. Mieszkańcy świętowali także zakończenie przebudowy drogi
fot.: Sławomir Rajch
Zdjęcie 51 z 51
Poprzednie
Udostępnij
Reklama