Wróć do galerii

Uroczyste przekazanie i poświęcenie zmodernizowanej remizy OSP w Komornikach za nami. Mieszkańcy świętowali także zakończenie przebudowy drogi

Zdjęcie 51 z 51

Poprzednie

Reklama