Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Uroczyste przekazanie i poświęcenie zmodernizowanej remizy OSP w Komornikach za nami. Mieszkańcy świętowali także zakończenie przebudowy drogi
fot.: Sławomir Rajch
Zdjęcie 44 z 51
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama