Wróć do galerii

Uroczyste przekazanie i poświęcenie zmodernizowanej remizy OSP w Komornikach za nami. Mieszkańcy świętowali także zakończenie przebudowy drogi

Zdjęcie 39 z 51

Poprzednie Następne

Reklama