Powrót
Następne
Wróć do galerii
Uroczyste przekazanie i poświęcenie zmodernizowanej remizy OSP w Komornikach za nami. Mieszkańcy świętowali także zakończenie przebudowy drogi
Zdjęcie 1 z 51
Następne
Udostępnij
Reklama