Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Reprezentacyjny Dolnośląski Zespół Pieśni i Tańca ,,Wrocław" wystąpił w Konopnicy - godnie uczcili Święto Niepodległości
fot.: Katarzyna Cieślik
Zdjęcie 52 z 52
Poprzednie
Udostępnij
Reklama