Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Siatkarki Szkoły Podstawowej w Rudzie z sukcesem w półfinale wojewódzkim!
Za udział w turnieju uczestniczki otrzymały pamiątkowe dyplomy.fot.SP Ruda.
Zdjęcie 3 z 4
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama