Powrót
Następne
Wróć do galerii
Skrzaty Zawiszy i WKS - u zagrały wspólny mecz.
Mecze rozgrywane były na orliku przy ulicy Traugutta. fot. Zawisza Pajęczno.
Zdjęcie 1 z 2
Następne
Udostępnij
Reklama