Świąteczne spotkanie strażaków w Woli Rudlickiej. Gmina Ostrówek dziękuje za służbę i współpracę
Spotkanie opłatkowe strażaków OSP z terenu Gminy Ostrówek w remizie w Woli Rudlickiej. Druhowie i samorządowcy podsumowali rok służby /fot. Facebook Gmina Ostrówek