Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Szkolenie dla strażaków w lesie - uczyli się prawidłowych technik wycinania drzew
Fot. Facebook / Komenda Powiatowa PSP w Pajęcznie
Zdjęcie 2 z 4
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama