Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Szkolenie dla strażaków w lesie - uczyli się prawidłowych technik wycinania drzew
Fot. Facebook / Komenda Powiatowa PSP w Pajęcznie
Zdjęcie 4 z 4
Poprzednie
Udostępnij
Reklama