Zdjęcie z koncertu noworocznego w Wieluniu. Stand up muzyczny „Szymon poszedł w tango w Muzeum Ziemi Wieluńskiej / fot.: archiwum Muzeum Ziemi Wieluńskiej, T. Spychała