Powrót
Następne
Wróć do galerii
Wigilia w gminie Biała odbyła się jak co roku - oby ten nastrój trwał w sercach jak najdłużej
fot.: Magdalena Lizurej
Zdjęcie 1 z 96
Następne
Udostępnij
Reklama