Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Wigilia w gminie Biała odbyła się jak co roku - oby ten nastrój trwał w sercach jak najdłużej
fot.: Magdalena Lizurej
Zdjęcie 96 z 96
Poprzednie
Udostępnij
Reklama