Wycieczka uczniów z Osjakowa do Warszawy - odwiedzili wiele ciekawych miejsc
Uczniowie trzech klas ze szkoły w Osjakowie udali się na wycieczkę do Warszawy. Odwiedzili między innymi Muzeum Fabryki Czekolady E.Wedel, a także Pałac Kultury i Nauki.
Fot. Facebook / Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie