Powrót
Następne
Wróć do galerii
Z cyklu: Co gra w klubie? Okręgowy Klub Strzelectwa Sportowego "10-ka" w Sulmierzycach.
Na zdjęciu prezes oraz trener klubu Sławomir Dziegieć fot. Łukasz Płuciennik
Zdjęcie 1 z 3
Następne
Udostępnij
Reklama