Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Z cyklu: Co gra w klubie? Taekwon-do SKT.Niedźwiedź.
W klubie odbyło się seminarium bokserskie z Wojciechem Bartnikiem. fot. Taekwon-do SKT.Niedźwiedź
Zdjęcie 2 z 6
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama