Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu - trzy osoby trafiły do szpitala
Fot. Facebook / Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie
Zdjęcie 3 z 3
Poprzednie
Udostępnij
Reklama